راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول برای شما هیجان یک کشف جدید را به همراه دارد. زیرا اطلاعاتی که برای شما در این راهنما آورده‌ایم تنها تعداد محدودی از کسانی که قصد خرید لباسشویی را دارند از آن مطلع هستند. با مطالعه‌ی متن زیر شما به این اصل مهم پی می‌برید که دلیل ارجحیت ماشین لباسشویی ویرپول بر سایر برندها چیست و چگونه با در نظر گرفتن تمام نکات لازم، بهترین انتخاب را داشته باشید.

با توجه به افزایش افراد سودجو در بازار که تنها هدف آنها سوء‌ استفاده از اعتماد شما و مخفی نگه ‌داشتن اطلاعات و مشخصات کالا، برای رسیدن به پول هنگفت از راه فروش جنس تقلبی به خریدار است، بنابراین شما برای انتخاب کالای خود نمی‌توانید صرفا به گفته‌ی فروشنده تکیه کنید، بلکه خود شما باید اطلاعات کافی داشته باشید تا افراد سودجو نتوانند به هدف خود برسند و به شما جنس تقلبی قالب کنند. فروشگاه اینترنتی بانه سان مقاله‌ای بی‌نظیر را که می‌تواند راهنمایی بالقوه برای افرادی باشد که خواهان انتخاب بهترین‌ها هستند، فراهم کرده است.

در انتهای این راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول، قرار است شما توانایی پاسخگویی به سوالات رایج مشخص شده در زیر را داشته باشید:

 1. چرا ماشین لباسشویی ویرپول بخرم؟
 2. نحوه‌ی تشخیص ماشین لباسشویی اصل از تقلبی؟
 3. ظرفیت لباسشویی مناسب برای من کدام است؟
 4. لباسشویی ویرپول کم مصرف است یا پر مصرف؟
 5. آیا در لباسشویی ویرپول امکان شستشوی سریع وجود دارد؟
 6. لباسشویی ویرپول خشک کن هم دارد؟
 7. لباسشویی ویرپول تا چه میزان مانع از چروک شدن لباس‌ها می‌شود؟
 8. چگونگی تشخیص عیب فنی لباسشویی ویرپول؟
 9. لباسشویی ویرپول در چه ابعادی تولید شده اند؟
 10. آیا لباسشویی ویرپول امکان تعیین دوز شوینده را دارد؟
 11. مزیت قابلیت آبکشی از بالا در لباسشویی ویرپول چیست؟
 12. آیا می‌توانم با لباسشویی ویرپول پتو و ملحفه بشورم؟
 13. آیا در لباسشویی ویرپول امکان شستن لباس‌های نوزاد وجود دارد؟
 14. لباسشویی ویرپول را می‌توانم زمانی که بقیه خواب هستند استفاده کنم؟

در راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول سعی کرده‌ایم واضح و کوتاه به پرسش‌های مطرح شده پاسخ بدهیم. پس با ما همراه باشید تا باهم بیشتر یاد بگیریم.

1- چرا ماشین لباسشویی ویرپول بخرم؟

برند ویرپول یک برند خاص پسند آمریکایی است. دارای قدمتی 120 ساله و رتبه‌ یک جهانی در زمینه‌ی ساخت لوازم خانگی است. افرادی سراغ این برند می‌روند که کیفیت را بر فاکتورهای فرعی نظیر قیمت ترجیح می‌دهند. یکی از نکات مثبت و قوت این برند، نبود جنس فیک آن در بازار است همین نشان دهنده‌ی بالا بودن تکنولوژی و کیفیت در محصولات این کمپانی اصیل است. ویرپول مونتاژ لباسشویی‌های خود را در کشور ایتالیا انجام می‌دهد که می‌توان برای تشخیص اصیل بودن آن از این مورد استفاده کرد.

داشتن گارانتی مادام العمر برند ویرپول برای تمام محصولات خود این اطمینان را برای شما به همراه دارد که محصول خریداری شما می‌تواند برای مدتی طولانی بدون عیب با کارایی بالا همچنان مانند روز اول باشد. مزیت دیگری که محصولات این برند دارند و ما در این راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول به آن اشاره می‌کنیم استفاده از تکنولوژی انحصاری حس ششم در محصولات این کمپانی است.

لباسشویی ویرپول با داشتن این فناوری، به شما حس داشتن یک دستیار کمکی در امور شما را می‌دهد. این تکنولوژی برای تنظیم سرعت حرکت دیگ و همچنین میزان آب و مقدار مواد شوینده یک شستشوی عالی را تضمین می‌نماید. به این صورت که از طریق سنسورهای موجود در دستگاه برنامه‌ی انتخابی شما را با لباس‌های موجود در دیگ مقایسه می‌کند و پارامترهایی نظیر میزان چرخش دیگ، نیاز به خشک کردن، میزان آب مصرفی و میزان مواد شوینده را براساس آنها تنظیم می‌نماید.

این تکنولوژی تا آخر کار شستشو همچنان در حال بررسی وضعیت خواهد بود و در صورت لزوم پارامترها را تنظیم می‌کند. همین امر باعث می‌شود تا 50 درصد در زمان، انرژی و آب صرفه جویی شود.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول

2- نحوه‌ی تشخیص ماشین لباسشویی اصل از تقلبی؟

یکی از افتخارات برند ویرپول این است که تا به حال کسی نتوانسته از آن کپی و جنس فیک آن را وارد بازار نماید. اما برای اطمینان کامل شما، راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول راهی آسان برای تشخیص از اصل بودن لباسشویی در کمترین زمان ممکن را ارائه می‌دهد. شما با زدن کد مدل ( که در قسمت داخلی درب چسبیده شده ) در سایت اصلی ویرپول و مشاهده‌ی مشخصات و عکس مدل مورد نظر می‌توانید با مدل موجود در مغازه مقایسه کنید.

3- ظرفیت لباسشویی مناسب برای من کدام است؟

یکی از مشخصه‌های مهم و کاربردی در انتخاب ماشین لباسشویی ویرپول برای تعیین اینکه مناسب شما هست یا خیر، ظرفیت آن است. شما باید با توجه به تعداد افراد خانواده‌ی خود و اینکه در هفته چند بار آن را روشن می‌کنید این ظرفیت را تعیین نمایید.

در صورتی که شما قصد شستن پارچه‌های بزرگ مانند پتو و ملحفه را با ماشین لباسشویی دارید بهتر است، لباسشویی که ظرفیت بیشتری را دارد انتخاب کنید. این نوع از لباسشویی همان کارایی و کیفیتی را دارد که در یک لباسشویی با ظرفیت کمتر از آن انتظار داریم.

با توجه به اینکه زندگی‌های امروزی مشغله‌های بیشتری دارند در اکثر خانواده‌ها این فرصت وجود ندارد که هر روز ماشین لباسشویی خود را روشن کنند، این یعنی لباس چند روز روی هم جمع می‌شود، بنابراین بایستی ظرفیت بزرگ را انتخاب کرد تا بتواند پاسخگوی نیاز آنها باشد. یا اگر هم ظرفیت کوچکتر را انتخاب کنید باید در چند مرحله این لباس‌ها را بشورید و همه را با هم داخل دیگ نگذارید چون کیفیت کار پایین می‌آید. باید توجه کنید که یک سوم دیگ باید خالی باشد تا لباس‌ها داخل دیگ فضای کافی برای شست و شو و آبکشی داشته باشند.

در کل اگر زوج دو نفره‌ یا 3 نفره هستید و قصد دارید خانواده‌ی خود را بزرگتر کنید برای شما لباسشویی 7 کیلویی مناسب است. اگر دارای خانواده‌ی4 یا 5 نفره هستید می‌توانید از ظرفیت‌های 8 و 9 کیلویی خریداری نمایید. در صورتی که بیشتر از 5 نفر هستید بایستی ماشین لباسشویی با ظرفیت بالای 10 کیلویی را خریداری نمایید.

ویرپول در این زمینه دارای تنوع بالایی است و توانسته برای هر تعداد از خانواده ظرفیت مشخصی را تعیین و تولید کند. ظرفیت در لباسشویی‌هایی ویرپول 7 کیلو، 8 کیلو، 9 کیلو ،10 کیلو و 12 کیلو می‌باشد. البته در حال حاضر تنها ظرفیت های 9، 10و 12 کیلویی ویرپول داخل کشور ایران موجود است.

4- لباسشویی ویرپول کم مصرف است یا پر مصرف؟

مساله‌ی دیگری که در مقاله‌ی راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول مورد بررسی قرار می‌دهیم کم مصرف بودن یا پر مصرف بودن لباسشویی ویرپول است. اینکه وسیله‌ی برقی منزل‌مان چه میزان انرژی مصرف می‌کند و چه میزان کارایی دارد مساله‌ای مهم و قابل توجه است. بعلت اینکه لباسشویی در هفته حداقل 2 بار نیاز به روشن شدن دارد پس میزان مصرف انرژی را باید جوری در نظر بگیریم که کمترین حد ممکن باشد. خوشبختانه کمپانی ویرپول جزو برندهایی است که سطح انرژی عالی را جزو اولویت‌های کاری خود قرار داده است. این کمپانی سطح مصرف انرژی لباسشویی‌هایش را در رتبه‌ی +++A قرار داده که بهترین رتبه محسوب می‌شود، این میزان از مصرف انرژی نشان دهنده‌ی کمترین میزان مصرف و بیشترین مقدار کارایی وسیله می‌باشد. استفاده از تکنولوژی حس ششم، تعیین دوز مواد شوینده می‌تواند گواهی بر این سخن باشد.

5- آیا در لباسشویی ویرپول امکان شستشوی سریع وجود دارد؟

تا به حال برای شما پیش آمده که عجله داشته باشید و لباس مورد نظرتان کثیف بوده باشه؟ در این موقع به دنبال راهی هستید تا در کمترین زمان بتوانید لباس خود را تمیز و خشک کنید. در راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول این نکته را برای شما یادآور می‌شویم که خوشبختانه لباسشویی ویرپول این مساله را برای شما حل کرده است و چندین برنامه‎‌ی سریع شستشو قرار داده تا در کمترین زمان بهترین کیفیت را به شما ارائه دهد.

برنامه‌های سریع در لباسشویی ویرپول عبارتند از:

 • RAPID 30: این برنامه‌ در ظرف 30 دقیقه لباس‌های شما که زیاد کثیف نیستند و جنس آنها نخ یا الیاف پلاستیکی هستند کاملا تمیز و بدون لک می‌شوید.
 • Quick Wash: یا شستشوی سریع مخصوص لباس‌های روزانه‌ی شما با کثیفی کم می‌باشد.
 • SPORT: این برنامه‌ی سریع مخصوص ورزشکاران است تا بتوانند هر بار بعد از تمرین لباس خود را که فقط عرق و بو گرفته کامل شستشو دهند.

6- لباسشویی ویرپول خشک کن هم دارد؟

در این راهنمای خرید برای شما مشخص می‌کنیم که در کدام مدل و چه موقع از خشک کن استفاده کنیم. بعضی مواقع شرایطی ایجاد می‌شود که شما مجبور هستید با دست لباس خود را بشویید و تنها برای خشک کردن از لباسشویی استفاده کنید و لباسشویی ویرپول برای شما این امکان را فراهم کرده تا بتوانید در صورت نیاز از این قابلیت استفاده کنید. شما باید به این نکته توجه کنید که در عملکرد خشک کردن از سیستم بخار دهی استفاده می‌شود که بسیار قوی و برای هر پارچه‌ای مناسب نیست. لذا باید به نوشته‌ی روی پارچه مربوط به مقاومت پارچه است و معمولا در قسمت یقه‌ی لباس است توجه بفرمایید.

در لباسشویی 9 کیلویی مدل FWDG96148SBS ویرپول به صورت اختصاصی ظرفیت 6 کیلو خشک کن را قرار داده و می‌تواند به این میزان مشخص شده لباس را برای شما کامل خشک کند. در سایر مدل‌ها این قابلیت وجود ندارد و قادر به خشک کردن صد در صد نیستند. اما تا حد مطلوبی لباس شما را خشک می‌کنند که تنها به مدت زمان کمی نیاز دارند که در معرض هوا قرار بگیرند.

برای مشخص کردن این قابلیت در لباسشویی از کلمات زیر استفاده می‌شود:

 1. SPIN: خشک کن
 2. DRY: صد در صد خشک کن
 3. RINSE AND SPIN: آب کشی و خشک کن
 4. WASH & DRY: شستن و خشک کردن
 5. SPIN & DRAIN: خشک کن و تخلیه

7- لباسشویی ویرپول تا چه میزان مانع از چروک شدن لباس‌ها می‌شود؟

شاید راحتترین مرحله از شستشوی لباس همان مرحله‌ی اول یعنی قرار دادن لباس در دیگ لباسشویی باشد. بعد از شستشوی لباس‌ها تازه برای خانم خانه دار ابتدای شروع کار لباس‌هاست. زیرا با حجمی از لباس‌های شسته شده که نیاز به اتو و مرتب کردن و انداختن داخل کمد دارند مواجه می‌شود. حال اگر لباس‌ها دارای حالتی خشن و زبر باشند کار اتو کردن را برای شما سخت می‌کند. راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول این نوید را به شما می‌دهد که لباسشویی ویرپول با داشتن حالت بخار دهی STYEAM CARE و مراقبت از تازگی لباس‌ها FRESH CARE این مرحله را برای شما آسان و لذت بخش کرده است.

چروک نشدن لباس‌ها با ماشین لباسشویی ویرپول

STYEAM CARE:

در حالت بخار دهی، آب و بخار باهم لکه‌ها و میکروب‌ها را به طور کامل و چروک پارچه را تا حدودی از بین می‌برند. نمی‌توانیم به طور قطع بگوییم این حالت باعث اتوی کامل می‌شود، اما با نفوذ بخار در داخل پارچه این چروک به حداقل می‌رسد و بافت پارچه را نرم‌تر می‌کند و این یعنی شما با صرف زمان کمتری می‌توانید لباس‌های خود را اتو کنید. همچنین برای کسانی که آلرژی فصلی دارند این سیستم بسیار کاربردی است چون با فشار بالای بخار تمام باکتری‌ها و عوامل ایجاد آلرژی را در پارچه از بین خواهد برد.

FRESH CARE:

این حالت از بافت لباس شما مراقبت می‌کند تا لباس مانده‌ی شما در دیگ لباسشویی بو نگیرند و کیفیت آن خراب نشود. به این صورت که اگر زمانی شما به هر دلیلی فرصت نکردید لباس‌های شسته‌ی خودتان را از لباسشویی خارج نمایید این سیستم تا 6 ساعت پس از اتمام، هر 5 دقیقه یک بار با ایجاد یک چرخش و بخار دهی ملایم از بو گرفتن و زبر شدن پارچه جلوگیری می‌کند.

8- چگونگی تشخیص عیب فنی لباسشویی ویرپول؟

راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول به شما چگونگی تشخیص دادن عیب فنی لباسشویی را آموزش می‌دهد. جالب است بدانید برای عیب یابی لباسشویی ویرپول نیازی به تعمیرکار و یا داشتن تخصص ویژه ای ندارید. زیرا خود لباسشویی با دادن ارور بر روی صفحه نمایش برای شما مشخص می‌کند که کدام قسمت از دستگاه دارای ایراد فنی است و شما با توجه به این کد ارور می‌توانید نسبت به درست کردن آن اقدام نمایید. این ارور متشکل از حرف F و عدد است که با زدن آن در گوگل و یا مراجعه به دفترچه‌ی راهنمای محصول می‌توان معنای آن را پیدا کرد.

9- لباسشویی ویرپول در چه ابعادی تولید شده‌اند؟

هدف اصلی برند ویرپول در ساخت لباسشویی‌های خود توجه به نیاز کاربران است تا بتوانند در آرامش و با کمترین زمان ممکن بدون اتلاف انرژی اضافه، بازدهی بالایی را به هنگام استفاده از آن داشته باشند. راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول به شما این امکان را می‌دهد که قبل از انتخاب از میزان فضای مورد نیاز اطلاع داشته باشید.

ابعاد لباسشویی یکی از ملاک‌های مهم در هنگام انتخاب می‌باشد. شما باید با توجه به فضای منزل خودتان و اینکه چه ظرفیتی مناسب شماست، این انتخاب را انجام دهید. اگر در آپارتمان زندگی می‌کنید و فضای شما محدود و کم است، و یا اینکه دارای منزل شخصی هستید و اصلا محدودیت فضا ندارید نیاز دارید تا با توجه به ابعاد مشخص شده‌ی ویرپول انتخاب خود را انجام دهید. لباسشویی‌های ویرپول در ارتفاع یکسان 850 میلیمتری طراحی شده‌اند و بسته به ظرفیت لباسشویی عرض و طول آن متغیر است.

ظرفیت ماشین لباسشویی رنگ بدنه ارتفاع ( میلیمتر ) طول ( میلیمتر ) عرض ( میلیمتر )
9 کیلویی سفید / نقره ای 850 595 540
10 کیلویی سفید / نقره ای 850 640 595
12 کیلویی سفید / نقره ای 850 700 595

10- در لباسشویی ویرپول امکان تعیین دوز شوینده وجود دارد؟

راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول شما را با اهمیت قابلیت تعیین دوز شوینده آشنا می‌کند. یکی از نقض‌های بزرگ لباسشویی‌های معمولی جا گذاشتن لکه‌های سفید مواد شوینده بر روی لباس‌های خارج شده از لباسشویی می‌باشد. ممکن است این اثر بر روی لباس رنگی زیاد مشخص نباشد اما برای لباس رنگ تیره که بیشتر نمایان است معضل بزرگی محسوب می‌شود. تصور کنید شما عجله دارید و لباس تیره‌ی خود را به این امید که پس از اتمام کار لباسشویی تنها یک اتوی ساده لازم دارد و قابل پوشیدن است اما زمان پایان کار شما با پارچه‌ای لکه دار مواجه شوید! حال شما که عجله دارید چه باید بکنید؟

ویرپول در حل این مساله توانسته از سایر رقبای خود پیشی بگیرد. فناوری تعیین دوز مواد شوینده با تکیه بر حس ششم، در این لباسشویی، قادر است میزان لازم مواد شوینده را براساس وزن و کثیفی پارچه‌ها تشخیص دهد. برای این کار از میزان موادی که شما داخل محفظه ریخته‌اید به مقداری که نیاز لباس‌هاست برمی‌دارد و با آب و لباس‌ها قاطی می‌کند. مقدار اضافه‌ی شوینده را بدون ترکیب با پارچه به قسمت خروجی هدایت می‌کند. بنابراین مواد شوینده‌ی حل نشده ای بر روی پارچه یافت نمی‌شود. این قابلیت علاوه بر بی لک شدن پارچه، سبب در امان ماندن کسانی که به مواد شوینده آلرژی دارند می‌شود.

11- مزیت قابلیت آبکشی از بالا در لباسشویی ویرپول چیست؟

میزان اهمیت و دقت لباسشویی ویرپول، به تمیزی نتیجه‌ی کار را می‌توان در تمام مراحل شستشو به وضوح مشاهده کرد. در هر مرحله از کار لباسشویی سعی بر این شده که لباس و پارچه با حفظ کیفیت و رنگ وارد مرحله‌ی بعدی شود. رعایت این اصل مهم را می‌توانیم با ذکر قابلیت آبکشی از بالا پررنگ‌تر نماییم. در لباسشویی‌های معمولی آب از قسمت پایین وارد دیگ می‌شود و از همان جا قابلیت خارج شدن را دارد. در راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول وجه تمایز محصول این برند با سایر برندها را در این زمینه اشاره کرده‌ایم. در این محصول Whirlpool آب از بالا با سرعت وارد دیگ می‌شود و به داخل لباس‌ها نفوذ می‌کند، این کار سبب می‌شود تا تمام چرک و کثیفی که داخل بافت پارچه مانده است خارج شود و درخشندگی زیبایی را به لباس شما می‌بخشد.

12- آیا می‌توانم با لباسشویی ویرپول پتو و ملحفه بشورم؟

همه‌ی ما این براین امر واقف هستیم که پتو به علت بافت خاص خود میزان زیادی آب را جذب می‌کند و سنگینی بیشتری نسبت به سایر بافت پارچه‌ها دارد. توصیه‌ی ما در این راهنمای خرید لباسشویی ویرپول به شما این است که برای رعایت بیشتر در حد امکان از لباسشویی برای شستن پتو استفاده نکنید.

اما اگر جوابتان منفی است و برایتان رعایت این نکته مقدور نیست، بهتر است از ماشین لباسشویی با ظرفیت 9 کیلو برای شستن پتوی یک نفره و برای شستن پتوی دونفره از ظرفیت 10 به بالا استفاده کنید. با داشتن سیستم بخارشوی کاملا تمیز و عاری از هر گونه میکروب و مواد آلژی زا خواهد شد. این ویژگی برای کسانی که مشکل تنفسی مربوط به آلرژی دارند بسیار مهم و کاربردی می‌باشد.

شست و شوی پتو و ملحفه با ماشین لباسشویی در راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول

مطالب مرتبط:

نحوه‌ ی استفاده از ماشین لباسشویی ویرپول

13- آیا در لباسشویی ویرپول امکان شستن لباس‌های کودک وجود دارد؟

ویرپول برای هر نوع از بافت پارچه، گزینه‌ی شستشو مشخص کرده، تا بتواند یک پک کامل از قابلیت‌های شستشو را برای کاربر ارائه دهد.

توجه به شستشوی لباس کودک برای مادرانی که فرزند کوچک دارند بسیار خوشایند و لذت‌بخش است. زیرا نیازی به خرید لباسشویی مخصوص برای فرزند خود ندارند و همچنین با فناوری‌های موجود در لباسشویی ویرپول می‌توان بابت سلامتی کامل لباس کودک خود اطمینان داشت. برنامه‌های اختصاصی ویرپول برای شستن لباس کودک با اسامی زیر مشخص شده‌اند :

 1. Baby item
 2. Baby care

شست و شوی لباس کودک

14-لباسشویی ویرپول را می‌توانم زمانی که بقیه خواب هستند استفاده کنم؟

راهنمای خرید ماشین لباسشویی ویرپول در هر قسمت، پرده از شگفتی جدیدی در این محصول برمی‌دارد تا به شما بگوییم که این محصول با کیفیت چه برتری‌هایی نسبت به سایر برندها دارد. استفاده از موتور با کیفیت و بادوام در این محصول باعث می‌شود تا کاربر هر لحظه از شبانه روز بتواند با خیال راحت بدون ایجاد سرو صدا و مزاحمت برای بقیه، آن را روشن کند. نوع موتور و میزان دور در دقیقه در هر کدام از مدل‌های لباسشویی ویرپول:

لباسشویی براساس ظرفیت نوع موتور حداکثر میزان دور در دقیقه میزان صدا ( دسی بل)
لباسشویی 9 کیلویی ویرپول NIDEC تسمه ای 1400 81- 55
لباسشویی 10 کیلویی ویرپول دایرکت درایو سری ZEN 1400 69-49
لباسشویی 12 کیلویی ویرپول دایرکت درایو سری ZEN 1400 74-49

راهنمای انتخاب براساس تعداد و کاربرد برنامه‌های شست‌وشو در لباسشویی ویرپول:

نام برنامه کاربرد برنامه‌های روی پنل لباسشویی نکات لازم
1 ECCO COTTON (پنبه‌ای اقتصادی ) استاندارترین برنامه برای لباس‌های نخی معمولی با دمای 40 و 60 درجه
2 COTTON ( پنبه‌ای ) شستن لباس‌های کثیف و ضخیم نخی و کتانی حوله، لباس زیر، ملحفه
3 MIXED (لباس‌های مخلوط ) لباس‌های ضخیم، دارای رنگ‌های ترکیبی از جنس نخ و الیاف مصنوعی
4 SYNTHETICS (پارچه‌های مصنوعی ) لباس‌های معمولی کثیف از جنس الیاف مصنوعی و نخ
5 DELICATES ( پارچه‌های ظریف ) پارچه‌های ظریف و حساس که نیاز به شستشو با دست دارند
6 WOOL ( پارچه‌های پشمی ) پارچه‌های پشمی قابل شستشو با دست یا دارای برچسب WOOLMARK ابریشم، کتان، ویسکوز
7 RAPID 30 ( 30 دقیقه سریع ) مخصوص لباس‌هایی که زیاد کثیف نیستند از جنس نخ، الیاف پلاستیکی
8 Colours ( رنگی ) مناسب برای لباس‌های ظریف و رنگی نخی، الیاف پلاستیکی
9 RINS AND SPIN ( ابکشی و خشک کن) برای تخلیه‌ی آب و آبکشی لباس‌ها در پایان کار
10 SPIN ( خشک کن ) برنامه‌ای با سرعت زیاد برای لباس‌های کثیف و ضخیم
11 DRAIN ( تخلیه‌ی آب ) برنامه‌ای مستقل برای تخلیه‌ی آب بدون چرخش
12 SHIRTS ( بلوز ) برای شستن پیراهن و بلو‌زهای رسمی از جنس نخ، الیاف مصنوعی
13 DUVET ( لحاف )  شستن اقلام بزرگ مانند کیسه خواب پتو، بالش و روپوش
14 BED LINEN ( ملحفه ) شستن ملافه‌ی سفید یا رنگی نخی و الیاف مصنوعی
15 CASHMERE ( پشمی با کیفیت ) برای شستن پارچه‌های پشمی با قابلیت شستشو در لباسشویی
16 SPORT (ورزشی ) شستان لباس‌های ورزشی و عرق آلود از جنس نخی یا میکروفیبر
17 JEANS ( جین ) شستن لباس‌های جین شلوار و کت از جنس جین
18 BABY ITEMS / CARE ( لباس بچه ) برای شستن لباس بچه از جنس نخ یا کتان
19 MINI LOAD ( لباس‌های کم ) برنامه‌ی اقتصادی برای لباس‌های کم با کثیفی معمولی از جنس نخی یا الیاف مصنوعی
20 Easy Care ( مراقبت آسان )
21 White ( لباس‌های سفید ) مخصوص لباس‌ها و پارچه‌های سفید
22 Dark Wash ( لباس‌های تیره ) مخصوص لباس‌های با رنگ تیره
Quick Wash ( شستشوی سریع ) مخصوص لباس‌های روزانه دارای کثیفی کم

طراحی روکار لباسشویی ویرپول و مزیت‌های آن:

ویرپول در ساخت لباسشویی‌های خود از طراحی مبله و توکار استفاده کرده است. اما تنها مدلی که در ایران قابل دسترس است مدل مبله لباسشویی ویرپول می‌باشد. این نوع طراحی به شما این امکان را می‌دهد تا در هر قسمت از آشپزخانه‌ی خود بنابر سلیقه‌ی شخصی آن را نصب و راه اندازی کنید. اگر شما جزو کسانی هستید که هر چند وقت منزل خود را عوض می‌کنید، این مدل لباسشویی ویرپول بهترین انتخاب برای شما می‌باشد. تا در منزل جدید بدون اینکه نگران این باشید که حتما باید در کابینت‌ها فضایی برای آن مشخص شده باشد بتوانید به راحتی آن را دوباره نصب نمایید.

مزیت‌های طراحی درب از جلو در ماشین لباسشویی ویرپول:

ویژگی مهم دیگری که ویرپول در لباسشویی‌های خود به کار برده است استفاده از طراحی درب از جلو است. علاوه بر زیبایی خاصی که در این طراحی وجود دارد، پنل تنظیمات و برنامه‌ها در قسمت بالایی و جلوی لباسشویی قرار دارد. بنابراین شما دسترسی کامل و آسان بر روی پنل دارید و به راحتی می‌توانید امور مربوط به تنظیمات را انجام دهید.

طراحی درب از جلو ماشین لباسشویی

برتری مدل درب از جلو نسبت به سایر مدل‌ها:

 1. دارای کارایی بهتر و مصرف انرژی در آن به صورت بهینه می‌باشد.
 2. عمل خشک کردن را بدون دخالت ما انجام می‌دهد.
 3. دارای سرعت چرخش بیشتری است بنابراین عمل شستشو و خشک کردن را بهتر انجام می‌دهد.
 4. صدا و لرزش کمتری نسبت به لباسشویی‌های درب از بالا دارد.
 5. به دلیل اینکه درب آنها از جلو تعبیه شده است شما می‌توانید از فضای بالای لباسشویی استفاده کنید.

متریال به کار رفته در لباسشویی‌های ویرپول چه تاثیری در کیفیت و کارایی آن دارد؟

انتخاب یک لباسشویی مناسب به متریال به کار رفته در ساخت آن بسیار بستگی دارد، مطمئنا شما به دنبال جنس با دوام و با کیفیت هستید تا بتوانید سال‌های سال از خرید خود راضی باشید. در این راهنمای خرید برای شما مشخص می‌کنیم که ویرپول از چه مواد با کیفیتی در ساخت لباسشویی‌های خود استفاده کرده است. بدنه‌ی لباسشویی ویرپول از جنس فلز ضد ضربه و ضد زنگ است این یعنی دوام بالایی دارد و در برابر رطوبت مقاوم است. ضمن اینکه دیگ در لباسشویی ویرپول از جنس استیل ضد زنگ است که به دوام و کارایی لباسشویی می‌افزاید.

0 0 votes
امتیاز به این محصول