راهنمای انتخاب بهترین ماشین ظرفشویی ویرپول

راهنمای انتخاب بهترین ماشین ظرفشویی ویرپول اینجا به کاربران عزیز کمک می‌کند تا با کمک یک راهنمای خرید ماشین ظرفشویی ویرپول(Whirlpool) عالی و خوب بهترین گزینه‌ی خرید ماشین ظرفشویی را داشته باشند تا از فروشندگانی که محصولات جعل را به آن‌ها معرفی می‌کند شناسایی کامل داشته باشد و خرید نکنند. آیا شما بهترین و جذاب‌ترین ماشین ظرفشویی در بازار را می‌شناسید؟ و اینکه بهترین ظرفشویی از نظر انواع برنامه‌های شست و شو کدامند؟ کاربر عزیز هنگام خرید ماشین ظرفشویی خود به تعداد افراد خانواده‌ی خود دقت داشته باشید و با توجه به ظرفیت آن را خریداری کنید.

طراحی ماشین ظرفشویی ویرپولWFC-3C-23PFX

 1. اقدامات اولیه در بابت راهنمای خرید ماشین ظرفشویی:

 2. هنگام خرید ماشین ظرفشویی هیچ وقت به دکمه‌ها و صفحه نمایش آن دست نزنید.
 3. قبل از اینکه آن را روشن کنید تمامی اطلاعات را در دفترچه‌ی راهنمای فارسی مطالعه کنید.
 4. توصیه‌های سازنده را در مورد شست و شوی ظروف پلاستیکی بخوانید و سرخود آن را در ماشین ظرفشویی قرار ندهید.
 • نحوه‌ی کارکرد و قطعات در راهنمای ماشین ظرفشویی ویرپول
 • لایه بالایی آن مخصوص به شستشو لوله تغذیه
 • قفسه‌ی نگهدارنده طرف‌هایی که در بالا قرار می‌گیرند برای فنجان و بشقاب
 • قفسه‌ی نگهدارنده‌ ظرف‌هایی که در پایین قرار می‌گیرند برای ظرف‌های آهنی و همچنین سنگین‌تر
 • وجود یک خروجی برای تنظیم آب
 • محفظه‌ی جداکننده‌ی مواد شوینده برای شست و شو

آماده سازی ظروف برای شست و شو در راهنمای خرید ماشین ظرفشویی ویرپول

برنامه های شست و شو در راهنمای خرید ماشین ظرفشویی ویرپول

 آبکشی با راینز(Rinse)  

برنامه‌ی مختص به آبکشی ظروف در ماشین ظرفشویی ویرپول

شست و شو با نرمال(Normal) این نوع برنامه معمولی ترین برنامه‌ی شست و شو در ماشین ظرفشویی ویرپول می‌باشد.
 شست وشو با رپید(Rapid)

 

برنامه‌ی شست و شوی سریع در ماشین ظرفشویی ویرپول
 شست و شو با اتو(Auto) برنامه‌ی شست و شوی سریع در ماشین ظرفشویی ویرپول

انواع ماشین ظرفشویی ویرپول در راهنمای خرید

 1. روکار (مبله): ماشین های ظرفشویی ویرپول مدل مبله یا همون روکار هستند که داخل کابینت یا توی آشپزخونهجای داده می‌شوند از تاپ ترین ظرفشویی های حال حاضر بازار ویرپول به مبله بودن آن‌ها می توان اشاره کرد. ظرفشویی های مبله ویرپول معمولاً سه طبقه و 14 نفر هستند که با زیبایی منحصر به فرد خودشان جلوه خاصی را به آشپزخانه شما می‌دهند. ظرفشویی های مبله به انواع مختلف تقسیم می شوند که به روز ترین‌های آن‌ها در سال 2022 به 11 پروگرام که همان حس ششم را دارد می توان اشاره نمود.حس ششم در ماشینهای ظرفشویی به معنای آن است که شما اگه بخواهید یک یا چند تا ظرف را همزمان داخل ظرف شویی قرار دهید خودش در برنامه اولیه‌ای که برای ظرفشویی تعبیه شده است به همان مقدار مایع ظرفشویی قرص و آب مصرف می‌نماید.
 2. توکار: یکی دیگر از مدل های این ماشین ظرفشویی ویرپول مدل توکار میباشد این مدل هم زیبایی خاصی را به آشپزخانه کاربر می‌بخشد. ماشین ظرفشویی های توکار در آشپزخانه بسیار ترند شده‌اند. در این نوع نمی‌توانید ماشین ظرفشویی را جابجایی کنید دستگاه در داخل کابینت جایگذاری می‌شود در نتیجه فاقد بدنه است. در خرید ماشین ظرفشویی ها‌ی توکار می‌توانید آن را با توجه به رنگ کابینت‌های خود انتخاب کنید و همچنین دیزاین خاصی را به آشپزخانه خود هدیه دهید.

ماشین ظرفشویی ویرپولWFC-3C-23PFX

انواع ظرفیت در ماشین ظرفشویی ویرپول

این محصول از انواع ظرفیت‌های ویژه‌ای برخوردار است. ماشین ظرفشویی‌ها انواع ظرفیت را دارند که کاربر با توجه به اعضای خانواده خود آن را خریداری می‌کنند. مثلا ظرفیت 14 نفره برای یک خانواده‌ی پر جمعیت گزینه‌ی بسیار مناسبی می‌باشد به راحتی می‌توانند ظرف‌های خود را در آن جاگذاری کنند. ظرفشویی های ویرپول از 12 تا 18 نفره هستند که یکی از خصلت های لوازم آمریکایی به شمار می‌رود. این مدل ظرفشویی دارای مصرف انرژی +++A پلاس می‌باشد که میزان انرژی مصرفی را تا ۵۰ درصد کاهش می‌یابد.

طراحی و ابعاد در راهنمای ماشین ظرفشویی Whilpool

ماشین ظرفشویی ویرپول دارای عمق 590 میلی متر و عرض 600 میلی متر با ارتفاع 850 میلیمتر وزن 48 کیلوگرم طول سیم برق این ماشین ظرفشویی30 سانتی متر می‌باشد همچنین از تکنولوژی Power clean pro برای تمیز کردن و جلا دهنده بیشتر و حتی سختی ترین کثیفی‌‍‌ها با 30 درصد تقریباً فضای بیشتر برای ظروف و انواع کاسه و قابلمه های خیلی چرب می‌باشد.

منوی این ظرفشویی در داخل درب و به صورت مخفی به کار برده شده است و فقط روی در دکمه خاموش روشن و شروع به کار نمایان می‌باشد یکی دیگر از مزایای این ظرفشویی ویرپول باز شدن به صورت اتوماتیک بعد از اتمام کار می‌باشد که یک زاویه 10 درجه را نیز برای هوای داخل ظرفشویی می‌گذارد. همچنین تمامی ظروفی را که در ظرفشویی ویرپول قرار می‌دهید بسیار تمیز و عالی شسته می‌شوند.

طراحی ماشین ظرفشویی ویرپول

0 0 votes
امتیاز به این محصول